Září 2011

dlouhý story <3'

22. září 2011 v 19:49
Vím, kdo jsi, chceš furt víc,Nemůžeš mít všechno, co budeš chtít,Nech mě být, jsi jenom chtíč,nemůžeš mě dostat, můžeš jen snít.))

Ať se kouknu kam se kouknu,ať už v klubu nebo v gertu ať už na Chodově, na Arkádách,nebo v jinym centru všude vidim zrcadlo, jednu a tu samou holku styl je pro vás číslo 1, neřešíte jinou módu.Strašně IN, strašně COOL,pro mý oči jsi příjemná asi jako sůl,nezapomeň na facebook, dej tam nový videa,už jsi přeci velká holka natoč třeba porno.Jedna stejná jako druhá,jedna štíhlá, jedna tlustá,ta hnusná chce být strašně hezká tím, že bude hustá.Žádná není pravá, každá z vás je falešná kamarádka blbý slovo kamarádka nespěchá.Hloupá malá dilina, neví jak sbalit kluka,proto začne kouřit aby za ním mohla pro cigára.Ve 13ti letech chce být strašně dospělá,proto začne nosit podpatky co od maminky dostala. ,)

Nebolí ma tvoja ignorácia, ale moja naivita <3*

12. září 2011 v 2:57
Nenamlouvej si, že ho nechceš, když na něj každou chvíli myslíš.. Nepřemýšlej o budoucnosti, když víš, že s ním stejně nemůžeš být...
___________________________________________________________________________
život zničený,srdce zlomený,druhá pulka ztracená,laska je zbytečná. ♥
__________________________________________________________
Byl si , seš a budeš kapitola mého života , na kterou nehodlám zapomenout a už vůbec né se jí vzdát ♥
__________________________________________________________________________________
ON : Kam jdeš ?ONA : Pryč . Už mi nevolej , nepiš , zapomeň . Je konec . Nehodíme se k sobě .ON: Cože ?ONA : Včera sem byla před vaší zahradou , objímal si tam tu holku !* proč si neuvědomuje , jak moc ho miluju a tak moc mi ubližuje ? pomyslela si .ONA odešla . ON objímal jinou holku , ale byla to jeho sestřenice , slavila 17cté narozeniny . ONA si to vysvětlit nenechala . ON se ani nepokoušel , nechtěl mít vedle sebe totiž dívku , která mu nevěří .ONA se tak moc bála , že ho ztratí , že jí podvede , že už si všechno vysvětlovala jinak .→ Žárlivost? NE! Jenom ten zajebanej strach .